Witamy Państwa.

 

Firma Crotex jest firmą zajmującą sie importem kamienia naturalnego z wiekszości Państw zajmującym sie jego wydobyciem. Kamień sprowadzany jest bezspośrednio z kopalni. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu wysoką jakość produktów w atrakcyjnych cenach. Kamień jakim dysponujemy jest różnorodny, często nie spotykany na rynku polskim. Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby klientów. Nieustannie wzbogacamy ofertę tak, by zapewnić Państwu jak największy wybór.

Kamień naturalny jest tym surowcem , którego w naszym otoczeniu nie brakuje pomimo dużego wydobycia a do tego posiada szereg zalet jako materiał budowlany .Dzięki niemu możemy uzyskać zaskakujące zmiany barw i struktury. Jego zaletą jest to że jest materiałem w 100% naturalnym co jest teraz modne ponieważ użyty kamień jest surowcem przyjaznym srodowisku nie powodując jego degradacji oraz zanieczyszczeń

Dodatkowo jego atutem jako materiału jest jego długowieczność co w porównaniu z materiałami sztucznymi przy zakupie może wydawać się drogie, jednak patrząc przez pryzmat jego utrzymania oraz trwałaści możemy zyskać dużo więcej.

Oprócz kamienia mogą kupic u nas Państwo Wyroby z drewna takie jak płyty OSB,łaty, kontrłaty, drewno konstrucyjne C24 oraz potrzebne wkręty,bity,śruby z renomowanej firmy SPAX.

Gwarantujemy profesjonalne działanie, najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów oraz zapewniamy fachowe doradztwo techniczne.

Mogą Państwa zakupiony towar odebrać osobiście bądź skorzystać z naszych usług transportowych na terenie całej Polski oraz Europy.